CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Meble do recepcji

Recepcja jest miejscem, gdzie wita się Klientów, dlatego warto zadbać o to, aby prezentowała się estetycznie i była wizytówką firmy. Z tego powodu nasza Fabryka Mebli BIALE oferuje klientom meble do recepcji najwyższej jakości – mamy nadzieję, że będą mogły one spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej kolekcji!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży meblowej oraz nowoczesnemu zapleczu jesteśmy w stanie wykonać dla Klientów różnego rodzaju umeblowanie cechujące się atrakcyjnym wzornictwem, trwałością, funkcjonalnością oraz ergonomią. Dokładamy wszelkich starań, aby mogły one spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i mogły wpasować się w różne przestrzenie, zarówno te nowoczesne, jak i klasycznie urządzone.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy meble do recepcji w kilku liniach:
⦁ Antra
⦁ Sorte
⦁ Salva
⦁ Aristo
⦁ Victor

Prezentowane przez nas meble recepcyjne to przede wszystkim lady recepcyjne w różnych wariantach wzorniczych oraz wymiarowych do wyboru – z naszych mebli również mogą Państwo stworzyć lady narożne czy lady o kilku poziomach wysokości. Oferujemy również dodatkowe blaty do lad recepcyjnych oraz umeblowanie takie jak biurka i dostawki, szafki mobilne oraz kontenery do przechowywania.

Nasze systemy mebli recepcyjnych możemy wykonać dla Państwa na zamówienie w różnych wariantach kolorystycznych – stosujemy między innymi płyty laminowane drewnopodobne, płyty laminowane jednobarwne, płyty lakierowane, laminaty HPL, płyty z okleinami naturalnymi i modyfikowanymi oraz płyty MDF. Jesteśmy także w stanie zastosować atrakcyjne dodatki, na przykład podświetlane listwy. Szeroki asortyment powoduje, że nasze meble do recepcji sprostają potrzebom każdego z Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty mebli recepcyjnych!

Jeżeli są Państwo zainteresowanie zamówieniem mebli recepcyjnych, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronie. Oferowane przez naszą Fabrykę Mebli BIALE umeblowanie do recepcji to sprawdzony wybór na długie lata dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i precyzji wykonania.
Oprócz standardowego umeblowania dostępnego w naszych katalogach jesteśmy także gotowi do przygotowania go na indywidualne zamówienie – nasi specjaliści w zakresie projektowania będą mogli wówczas przygotować dla Państwa optymalny projekt pasujący do konkretnej przestrzeni.
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w Fabryce Mebli BIALE!

Jesteśmy także producentem mebli hotelowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz katalogiem

 

Antra

Antra

Lada recepcyjna Antra sprawdzi się zarówno w ultranowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach. Jej [...]
Sorte

Sorte

Atuty SORTE to dowolność zestawiania poszczególnych elementów systemu, funkcjonalność i ergonomia. [...]
Salva

Salva

W naszych meblach stawiamy przede wszystkim na nowoczesność rozwiązań i jakość wykonania. Szeroki [...]
Aristo

Aristo

W naszych meblach stawiamy przede wszystkim na nowoczesność rozwiązań i jakość wykonania. Szeroki [...]

Victor

Victor

VICTOR to oryginalne wzornictwo i ergonomia. Łukowe kształty oraz liczne możliwości konfiguracji brył [...]
TOP