CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Meble do gabinetów

Meble gabinetowe BIALE to idealne połączenie wysokiej jakości i eleganckiej stylistyki – dzięki nim mogą Państwo stworzyć oryginalną przestrzeń wyróżniającą się dopracowaniem w najdrobniejszych detalach dla podkreślenia prestiżu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z kolekcjami!

W naszej Fabryce Mebli wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów, którym zależy na tym, aby ich meble do gabinetów cechowały się wyjątkowym wzornictwem oraz trwałością na lata. Wykonujemy zarówno meble cechujące się nowoczesnym designem, jak i te nawiązujące do klasyki, które wypełnią perfekcyjnie każdą przestrzeń gabinetową, a także w salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach.

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy meble do gabinetu w kilku liniach:

⦁ Status prosty
⦁ Status owalny
⦁ Linus
⦁ Horus
⦁ Edo

Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, w tym melaminę, płyty MDF wykończone okleinami naturalnymi, a także elementy lakierowane, które tworzą nowoczesne aranżacje. Przy składaniu zamówienia na meble do gabinetu mogą Państwo dopasować wszystkie ich elementy tak, aby stworzyć atrakcyjnie prezentującą się przestrzeń. Po wybraniu odpowiedniej linii umeblowania mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi materiałami do wyboru oraz z kolorystyką – posiadamy w ofercie kilkadziesiąt różnych kolorów i wzorów materiałów. Mogą Państwo także dobrać dopasowane dodatki – gałki i uchwyty meblowe. W karcie PDF dostępnej na stronie znajdą Państwo wszystkie dostępne warianty mebli w danej linii.

Oferowane przez BIALE meble do gabinetu są w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta oczekującego wysokiej jakości i atrakcyjnego wzornictwa. Dzięki możliwości indywidualnego zaprojektowania mebli jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania pasujące do każdej przestrzeni – nasi projektanci zadbają o to, aby umeblowanie było dopasowane perfekcyjnie.

Zapewniamy również krótkie terminy realizacji zamówień oraz przystępne ceny. Jesteśmy w stanie dostarczyć meble dla Państwa w dowolny punkt w Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i elastyczności jesteśmy w stanie wykonać także nietypowe meble. Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi. Zadowolenie każdego z naszych Klientów dla nas bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby gabinet urządzony razem z nami mógł spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi liniami mebli gabinetowych dostępnych w naszej Fabryce Mebli BIALE!

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą innych mebli: meble do recepcji!

Status prosty

Status prosty

STATUS to zestaw o klasycznej, prostej stylistyce. Elegancję podkreślają ozdobne listwy z lakierowanego [...]
Status owalny

Status owalny

STATUS jest systemem mebli klasycznych, perfekcyjnie wypełniających przestrzeń gabinetową.
Linus

Linus

LINUS to doskonały kompromis między klasyką i nowoczesnością: proste kształty, grube blaty i perfekcyjne [...]

Horus

Horus

HORUS to nowoczesność i funkcjonalność. Cienkie blaty połączone z anodowanym aluminium nadają gabinetowi [...]
Edo

Edo

EDO to wyjątkowy zestaw gabinetowy. Nowoczesna stylistyka oraz kontrast między lekkimi wstawkami z [...]
TOP